Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Smartton XXS 30x60x4 cm is rechthoekige sierbestrating die je kunt gebruiken voor jouw terras of pad. Deze tuintegel van 30x60 cm is voorzien van een meervoudig geborsteld oppervlak. Dit betekent dat de stenen onder roterende borstels worden bewerkt. Uiteindelijk versterkt deze behandeling de kleur én het oppervlak voelt hierdoor heel zacht aan. Perfect als je graag op blote voeten loopt. De Smartton XXS 30x60x4 is daarnaast met impregnant behandeld, waardoor mos- en algvorming wordt verminderd en je de stenen makkelijker kunt schoonmaken.
| Merk | Redsun |
|---|---|
| Productnaam | Smartton SE XXS 30x60x4 cm |
| Afmeting | 30x60 cm |
| Lengte | 30 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Dikte | 4 cm |
| Materiaal | Beton |
| Toepassing | Terras en Pad |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, voetcomfort, vorstbestendig, mos- en algenwerend, vuilwerend, niet aftrillen |
Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Leer zelf tuintegels leggen met ons legplan in 5 stappen voor een strak terras of looppad!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
