Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Smartton SE 30x60x6 cm is een prachtige strakke tuintegel van Redsun. De betonnen sierbestrating is behandeld met een hoogwaardige impregnering, hierdoor zijn ze beter beschermt tegen vervuiling. Ook zijn de tegels behandeld door roterende borstels, waardoor het oppervlak glad is en daardoor aangenaam zacht. Dat is zeer comfortabel voor blote voeten. De tegels zijn daarnaast gehydrofobeert, dit zorgt ervoor dat ze waterafstotend zijn. Met deze tuintegels creëer je een mooi strak terras met een moderne uitstraling.
| Merk | Redsun |
|---|---|
| Productnaam | Smartton SE 30x60x6 cm |
| Afmeting | 30x60 cm |
| Lengte | 30 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Geïmpregneerd, gehydrofobeert en geborsteld |
| Toepassing | Terras en pad |
| Kenmerken | Vorstbestendig, optimaal voetcomfort, strak, niet aftrillen |
Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Leer zelf tuintegels leggen met ons legplan in 5 stappen voor een strak terras of looppad!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
