Deze tegels leg je op een normaal zandbed, maar hoe doe je dat? Volg ons advies op voor het mooiste resultaat!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Robusto Ceramica 3.0 45x90x3 cm is een keramische tegel van 3 cm dik met dezelfde prachtige uitstraling als natuursteen. Deze tegel is krasbestendig en wel tot zes keer sterker dan een betonnen tegel met keramische toplaag. Qua uiterlijk zijn deze tegels niet te onderscheiden van natuursteen, maar waar natuursteen gevoelig is voor krassen en de aanwezigheid van oneffenheden, is de Robusto Ceramica 3.0 krasbestendig. Deze rechthoekige tegel van keramiek geeft je tuin, terras of oprit een chique uitstraling.
Bij het leggen van Keramische tegels krijg je te maken met een zogenoemd ‘zaagverlies’. Dit is natuurlijk afhankelijk van het legpatroon en de legsituatie. Wij raden aan om 6 tot 12% meer te bestellen. Lees hier meer over in ons verwerkingsadvies.
De Robusto Ceramica 3.0 45x90x3 cm is een vol keramisch product. Hierdoor is deze tegel van de fabrikant Klijn Natuursteen extreem sterk. Vanwege de bijzondere, rechthoekige vorm en de keuze uit diverse kleuren is deze keramische tegel erg geliefd.
| Merk | Klijn |
|---|---|
| Productnaam | Robusto Ceramica 3.0 45x90x3 cm |
| Afmeting | 45x90x3 cm |
| Lengte | 90 cm |
| Breedte | 45 cm |
| Dikte | 3 cm |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Oprit, pad, terras |
| Kenmerken | Anti-slip, kras- en kleurvast, vlek- en zuurbestendig |
Deze tegels leg je op een normaal zandbed, maar hoe doe je dat? Volg ons advies op voor het mooiste resultaat!
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
Lees álles over de voordelen, verschillen met andere tegels, hoe je ze legt, en meer!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
