Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Oud Hollandse Tegel 100x100x5 cm is een robuuste betontegel met veel karakter en een natuurlijke uitstraling. De tegels zijn te verkrijgen in diverse mooie kleuren! De Oud Hollandse Tegel heeft geen facet en is uitermate sterk. Daarnaast past deze tegel ook goed in een moderne of nostalgische tuin. De Oud Hollandse Tegel zijn leverbaar in diverse afmetingen en kleuren en geschikt voor diverse toepassingen en gewichtsbelastingen zoals: terras, oprit, kantoorpleinen of openbare ruimtes. Tevens is de tegel ook zeer geschikt als daktegel.
| Merk | ArtiStone |
|---|---|
| Productnaam | Oud Hollandse Tegel 100x100x5 cm |
| Afmeting | 100x100x5 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Dikte | 5 cm |
| Gewicht | 109 kg per tegel |
| Besteleenheid | 1 m² per stuk |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Zonder Facet |
| Toepassing | Terras en Pad |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, vorstbestendig |
Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Leer zelf tuintegels leggen met ons legplan in 5 stappen voor een strak terras of looppad!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
