Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Old Alexander Getrommeld Waalformaat is een gebakken klinker van ons huismerk, die door de dikte van 6,5 cm erg geschikt is voor het aanleggen van een oprit. Ook voor tuin en terras zijn deze gebakken klinkers geschikt.
Ondanks dat deze klinker van ons huismerk is, is hij wel van dezelfde kwaliteit als de varianten van de bekende leveranciers. Ook heeft deze klinker dezelfde voordelen, zoals de lange levensduur en de gebruiksvriendelijkheid. En dat voor de allerscherpste prijs.
Gebakken klinkers kunnen in verschillende verbanden gelegd worden. Veel gebruikte legverbanden zijn Halfsteenverband, Keperverband, Elleboogverband en Blokverband.

| Merk | Sleiderink |
|---|---|
| Productnaam | Old Alexander |
| Kleur | Paars blauw bezand |
| Afmeting | 20x5x6,5 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Dikte | 6,5 cm |
| Aantal per m² | Circa 98 stuks per m² (1040 stuks/10,61 m² per pallet) |
| Besteleenheid | Per laag á 0,82 m² |
| Materiaal | Gebakken |
| Afwerking | Getrommeld |
| Toepassing | Terras, pad en oprit |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Geef een warme en authentieke uitstraling aan je tuin of oprit. Lees hier hoe je de bestrating verwerkt!
Door extreme weersomstandigheden wordt de capillaire werking heviger. Hier vind je meer informatie!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
