Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Cerasolid 90x90x3 cm is een keramische tegel van 3 cm dik van Tuinvisie. Deze tegel is vol keramisch, wat betekent dat hij gemaakt is van 3 centimeter keramiek. Hierdoor is de Cerasolid 90x90x3 cm ontzettend sterk.
De Cerasolid 90x90x3 cm heeft naast alle voordelen van een keramische tegel - ze zijn bestendig tegen krassen en slijten, ze zijn kleurvast en je krijgt ze eenvoudig schoon - ook het voordeel dat je ze gewoon op zand kunt leggen.
Je krijgt hoog waarschijnlijk te maken met een 'zaagverlies' bij het bestellen van een Keramische tegel. Dit is natuurlijk afhankelijk van het legpatroon en de legsituatie. Wij raden aan om 6 tot 12% meer te bestellen. Lees hier meer over in ons verwerkingsadvies.
| Merk | Tuinvisie |
|---|---|
| Productnaam | Cerasolid 90x90x3 cm |
| Afmeting | 90x90x3 cm |
| Lengte | 90 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Dikte | 3 cm |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Terras, pad |
Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Leer zelf tuintegels leggen met ons legplan in 5 stappen voor een strak terras of looppad!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
