
Betonribben 230x45x40 mm
Productinformatie
Plus- en minpunten
- Licht van gewicht
- Komo gecertificeerd
- Laat geen water door
- Breed toepasbaar
- Leverbaar per 16 stuks
Omschrijving
Betonribben 230x45x40 mm zijn afstandhouders voor toepassing onder de vloerwapening en ontwikkeld als verantwoord alternatief voor de bekende 'Waaltjes'. In tegenstelling tot deze Waaltjes of stukken stoeptegels laten de betonribben geen water door terwijl straatstenen juist zijn gemaakt om dit wel te doen.
De Komo gecertificeerde afstandhouders hebben een afmeting van 230x45x40 mm en zijn hiermee toe te passen voor dekking 40mm. Op deze manier bestaat er genoeg ruimte tussen de fundering en de bekisting. De betonribben zijn breed toepasbaar op o.a. tempex, hout, beton, zand en folie. Het verbruik ligt op circa 4-5 stuks per m2. De betonribben zijn verpakt per bundel van 16 stuks met een gewicht van 14 kg per bundel.
Specificaties
| Merk | Sleiderink |
|---|---|
| Type | Betonribben |
| Kleur | Grijs |
| Afmeting | 230x45x40 mm |
| Breedte | 45 |
| Lengte | 230 mm |
| Gewicht | 14 kg per bundel |
| Verpakkingsinhoud | 16 stuks per bundel / 1280 stuks per pallet |
| Toepassing | Afstandhouder |
- Afhalen in overleg
- Boven € 2.000,- (incl. btw) gratis verzending!
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
