
Woodies Ultimate 4,5x80 Verzinkt (200 stuks)
Productinformatie
Omschrijving
Met Woodies Ultimate 4,5x80 Verzinkt (200 stuks) heb je altijd schroeven op voorraad die je bij bijna ieder bouwproject kunt gebruiken. In iedere verpakking tref je 200 schroeven en een bijbehorend bitje aan. Ga je een nieuwe verpakking aanbreken? Dan is het aanbevolen om een nieuw bitje te gebruiken. De schacht- en freesribben zorgen ervoor dat je deze houtschroeven enorm ontspannen kunt indraaien. De freesribben onder de verzonken kop realiseren een perfecte verzinking in het te bevestigen materiaal.
Kenmerken van de Woodies Ultimate 4,5x80 Verzinkt (200 stuks)
- De lengte van de schroef bedraagt 80 mm
- De dikte van de schroef bedraagt 4,5 mm
- De lengte van het schroefdraad bedraagt 50 mm
- Gebruik bitmaat T20 voor het indraaien van de schroeven
Specificaties
| Merk | Woodies |
|---|---|
| Afmeting | 4,5 x 80 mm |
| Schroefdikte | 4,5 mm |
| Schroeflengte | 80 mm |
| Draadlengte | 50 mm |
| Schroefkop | Verzonken kop |
| Schroefdraad | Deeldraad |
| Bitje | T20 |
| Kwaliteit | Verzinkt |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering | Zelfborend |
| Verpakkingsinhoud | 200 stuks |
| Artikelnummer | 61545511 |
| EAN artikelnummer | 8712061061464 |
- Afhalen in overleg
- Bouwshop: Gratis verzending bij aankoop vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
