Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Wienerberger Ruston Getrommeld Waalformaat UWF60 is een gebakken klinker waalformaat. Deze klinker komt uit de Natura serie van Wienerberger, die bekend staat om haar landelijke en authentieke uitstraling.
De Wienerberger Ruston Getrommeld Waalformaat UWF60 is van zeer hoge kwaliteit en heeft een onderhoudsvriendelijk karakter. Daarnaast heeft deze klinker het DUBO-keurmerk, wat inhoudt dat deze baksteen tot de meest milieuvriendelijke keuze behoort.
De Wienerberger Ruston Getrommeld Waalformaat UWF60 is een gebakken klinker, ook wel straatbakstenen genoemd. Deze klinkers worden gemaakt van gebakken materiaal en worden toegepast in straatwerken, zoals tuinen of opritten.
Deze specifieke straatbaksteen, de Wienerberger Ruston Getrommeld Waalformaat UWF60, is getrommeld en geeft uw tuin of terras dus een sfeervolle en klassieke uitstraling. In een m² gaan ongeveer 98 waalformaat klinkers.
Straatbakstenen kunnen in verschillende patronen neergelegd worden. Het patroon dat u kiest, heeft invloed op de stabiliteit van de bestrating. Daarnaast bepaalt dit het aanzicht van het straatwerk. Veel gebruikte verbanden zijn: Halfsteenverband, Keperverband, Elleboogverband en Blokverband.

| Merk | Wienerberger Bestrating |
|---|---|
| Productnaam | Wienerberger Ruston Getrommeld Waalformaat UWF60 |
| Kleur | Paars rood bezand |
| Afmeting | 20x5x6 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Aantal per m² | Circa 98 stuks per m² |
| Besteleenheid | 1040 stuks/10,61 m² per pallet |
| Materiaal | Gebakken |
| Afwerking | Getrommeld |
| Toepassing | Terras, pad |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Geef een warme en authentieke uitstraling aan je tuin of oprit. Lees hier hoe je de bestrating verwerkt!
Door extreme weersomstandigheden wordt de capillaire werking heviger. Hier vind je meer informatie!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
