Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Wienerberger Ares Getrommeld Waalformaat UWF60 is een gebakken klinker uit de Vida serie van Wienerberger. De stenen uit deze serie hebben sfeervolle, warme kleurtinten die goed passen in diverse omgevingen. Daarnaast staat de Ares bekend om zijn hoge kwaliteit en het onderhoudsvriendelijke karakter. Deze waalformaat klinkers zijn voorzien van een getrommeld, bezand opppervlak. Hierdoor krijgen ze een extra natuurlijke, robuuste uitstraling. Deze stenen zijn geschikt voor het realiseren van een stijlvolle en duurzame bestrating. De kleur van deze stenen zal in verloop de tijd nog dieper worden, waardoor je bestrating een extra sfeervolle uitstraling krijgt. Bovendien beschikt de Ares over het DUBO-keurmerk. Wat betekent dat het behoort tot een van de meest millieuvriendelijkste keuzes.
Wienerberger Ares Getrommeld Waalformaat UWF60 is een gebakken klinker, ook wel straatbaksteen genoemd. Deze steen is gemaakt van gebakken materiaal en wordt toegepast in straatwerken. Vanwege het waalformaat gaan er ongeveer 98 stenen in een m².
De Wienerberger Ares Getrommeld Waalformaat UWF60 kun je op verschillende manieren leggen. De meest gebruikte verbanden zijn: Halfsteenverband, Keperverband, Elleboogverband en Blokverband.

| Merk | Wienerberger Bestrating |
|---|---|
| Productnaam | Wienerberger Ares Getrommeld Waalformaat UWF60 |
| Kleur | Zwart bezand |
| Afmeting | 20x5x6 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Dikte | 6,0 cm |
| Aantal per m² | Circa 98 stuks per m² (1040 stuks/10,61 m² per pallet) |
| Besteleenheid | Per laag á 0,82 m² |
| Materiaal | Gebakken |
| Afwerking | Getrommeld |
| Toepassing | Terras, pad |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Geef een warme en authentieke uitstraling aan je tuin of oprit. Lees hier hoe je de bestrating verwerkt!
Door extreme weersomstandigheden wordt de capillaire werking heviger. Hier vind je meer informatie!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
