
Skantrae Hang- en Sluitwerkpakket Plano - Cilinderslot - Mat Chroom (821)
Productinformatie
Omschrijving
Skantrae Hang- en Sluitwerkpakket Plano - Cilinderslot - Mat Chroom (821) is ontwikkeld ten behoeve van de SlimSeries deuren. Deze Skantrae binnendeuren staan bekend om de smalle stijlen en moderne uitstraling. Speciaal voor de Skantrae SlimSeries deuren zijn er hang- en sluitwerkpakketten op de markt gebracht, welke naar wens samengesteld kunnen worden. Om het geheel af te maken, bestel je er bijpassende scharnieren bij. Bij de aanschaf van een hang- en sluitwerkpakket ontvang je:
- 2 RVS deurkrukken
- Cilinderrozet
- Cilinderslot
- Bijbehorende boringen en frezingen
Cilinderslot binnendeur
Het Skantrae Hang- en Sluitwerkpakket Plano bevat 2 deurkrukken die voorzien zijn van een nagenoeg onzichtbaar rond rozet. Dit pakket is voorzien van een cilinderslot. Dit betekent dat je dit slot kunt toepassen op deuren die door middel van een sleutel afgesloten en geopend dienen te worden, zoals een voorraadkast.
Skantrae Hang- en Sluitwerkpakket Plano - Cilinderslot - Mat Chroom (821) kopen
Combineer je de aankoop van het Skantrae hang- en sluitwerkpakket met een SlimSeries binnendeur? Houdt er dan rekening mee dat je een maatwerkproduct koopt, wat betekent dat deze uitgesloten is van retourname. Het slot wordt namelijk voorzien van een slotgat- en krukgatboring, waardoor tevens de levertijd met 1 week verlengd wordt.
Specificaties
| Merk | Skantrae |
|---|---|
| Model | Plano |
| Kleur | Mat Chroom |
| Lengte | Voorplaat: 174 mm |
| Doornmaat | 35 mm |
| Afmeting slotkast | 136 mm x 50 mm |
| Afmeting sluitplaat | 20 mm |
| Materiaal | Messing |
| Kenmerken | Mogelijk om de dagschoot om te draaien! |
| Toepassing | Deurbeslag voor binnen |
| EAN artikelnummer | 8717229673787 |
- Rechtstreeks geleverd vanaf de fabriek
- Skantrae deurbeslag: Gratis verzending i.c.m. Skantrae deuren
- Boven € 2.000,- (incl. btw) gratis verzending!
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
