Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
De Rijswaard Centaurus Handvorm Waalformaat is een ambachtelijk vervaardigde gevelsteen, welke de esthetische waarde van je gebouw enorm verbetert. De steen heeft een waalformaat, wat betekent dat de afmetingen ongeveer 21x10x5 cm zijn. De steen kan verschillen in kleur en structuur, dankzij de handvorm textuur. De basiskleur van deze metselsteen is bruin, met hier en daar grijze en oranje kleuraccenten. Deze gevelsteen van Rijswaard is gemaakt van hoogwaardige klei en is daardoor zeer duurzaam en weersbestendig.
Bestel een monsterdoos
Door eerst een monsterdoos te bestellen, kun je de stenen rustig bekijken, voordat je een grote afname stenen gaat bestellen. Voor maar €15 ontvang je een monsterdoos, welke beschikt over 4 metselstenen. Ga je vervolgens een pallet van dezelfde stenen bestellen? Dan ontvang je deze €15 retour.
| Merk | Rijswaard |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Bruin |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 15 N/mm² |
| Fabriek | Steenfabriek De Rijswaard |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 99 mm |
| Lengte | 209 mm |
| Dikte | 50 mm |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
| Artikelnummer | 392711011 |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!