Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
De Rijswaard Boise Handvorm Waalformaat is een klassieke gevelsteen met een traditionele uitstraling. Deze steen van Rijswaard heeft een rechthoekige vorm met afgeronde hoeken en een grillig oppervlak. Dankzij de handvorm textuur heeft de steen geen glad oppervlak, waardoor je jouw gevel een authentieke uitstraling meegeeft. De metselsteen is gemaakt van duurzame klei en is bestand tegen diverse weersinvloeden. Deze metselsteen is ideaal voor het creëren van een klassieke look aan de buitenkant van een gebouw. Weet je zeker dat je voor deze gevelsteen wilt gaan? Bestel eerst een monsterdoos om een eerste indruk van de steen te krijgen.
| Merk | Rijswaard |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Rood |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 15 N/mm² |
| Fabriek | Steenfabriek De Rijswaard |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 49 mm |
| Breedte | 96 mm |
| Lengte | 208 mm |
| Dikte | 49 mm |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
| Artikelnummer | 102411111 |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
