Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
De Rijswaard Libra Handvorm Waalformaat is een fraaie gevelsteen met een klassiek karakter. De rode basiskleur met donkere kleurpigmenten zorgen voor een mooie kleurenmix. De stenen zijn gemaakt van duurzame materialen, waardoor je jarenlang vooruit kunt met deze metselstenen. De stenen zijn afkomstig van Rijswaard en dragen bij aan de uitstraling van je woning.
Monsterdoos bestellen
Ben je nog niet zeker van je keuze, en wil je de steen eerst in alle rust bekijken? Het is mogelijk om een monsterdoos te bestellen, waardoor je een goede afweging kunt maken. Een monsterdoos bestaat uit vier metselstenen en kost €15,-. Ben je zeker van je keuze nadat je de gevelstenen hebt gezien en ga je een grotere afname van deze stenen bestellen? Dan ontvang je deze €15 retour.
| Merk | Rijswaard |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Rood |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 15 N/mm² |
| Fabriek | Steenfabriek De Rijswaard |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 99 mm |
| Lengte | 209 mm |
| Dikte | 50 mm |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
| Artikelnummer | 391811011 |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!