Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Rodruza Twente Mix Handvorm Waalformaat is een unieke mix metselstenen waarmee je jouw gevel een levendige uitstraling geeft. Deze Twente Mix bestaat voor 33% uit Rodruza Alems Bont Handvorm Waalformaat, 33% uit Rodruza Oranje Bont Handvorm Waalformaat en voor 33% uit Henna Bont Handvorm Waalformaat. De rijke mix aan kleuren geeft jouw woning een dynamisch gevelbeeld. Combineer deze gevelstenen met een gave voegkleur, waarmee je de estethische kwaliteit van je woning echt zult verbeteren.
Bekijk via de onderstaande knop je baksteen in een groter 3D-ontwerp. Selecteer eerst jouw gewenste baksteen. De configurator kiest namelijk willekeurig een Rodruza-baksteen. Combineer vervolgens de verschillende opties en kleuren voor een eigen samengesteld ontwerp.
Ben je nog niet helemaal zeker van je keuze wat betreft gevelstenen? Bestel dan eerst een monsterdoos!
| Merk | Rodruza |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Twente Mix |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Breedte | 9,8 cm |
| Lengte | 20,9 cm |
| Dikte | 5,1 cm |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
