Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
De Rijswaard Cheyenne Handvorm Waalformaat is een eigentijdse gevelsteen, afkomstig uit de fabriek van Rijswaard. De rode basiskleur met witte pigmenten en diverse kleurnaunces maken deze metselsteen een echte blikvanger. De steen heeft een ruw en grillig aanzicht, wat veroorzaakt wordt door de handvorm textuur van de steen. De duurzame grondstoffen maken van deze gevelsteen een product van topkwaliteit. Wil je jouw gevel een nieuw leven inblazen? Ga dan voor deze gevelsteen!
Zoals je kunt zien, kun je er ook voor kiezen om een monsterdoos te bestellen. Een monsterdoos bestaat uit vier gevelstenen. Voor een monsterdoos betaal je €15,-. Plaats je vervolgens een order van een pallet stenen, dan ontvang je het bedrag van deze monsterdoos terug. Doe dit als je nog niet zeker bent van je keuze.
| Merk | Rijswaard |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Rood |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 15 N/mm² |
| Fabriek | Steenfabriek De Rijswaard |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 49 mm |
| Breedte | 96 mm |
| Lengte | 208 mm |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
| Artikelnummer | 103011111 |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
