Het leggen vereist enige kennis. Daarom helpen wij jou graag met onze tips en adviezen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Koramic Vauban zijn vlakke dakpannen van Wienerberger. Koramic keramische dakpannen kennen holle en vlakke varianten, die allen een perfecte waterafvoer garanderen. Elk model heeft zijn eigen technische en esthetische karakteristieken, waardoor er voor elke dakvorm een passende dakpan te vinden is. Om het dak fraai en functioneel af te werken zijn er completerende hulpstukken.
Wil je alles in één keer regelen voor jouw dak? Bekijk de bijbehorende hulpstukken.
De Vauban van Koramic is een vlakke, typisch Franse dakpan die wordt gemaakt van de befaamde klei uit de Franche-Comté. Omdat deze pan vlak is, ontstaat op het dak een zuiver en eenvoudig lijnenspel. Het resultaat is een strak afgewerkt, egaal uiterlijk. Werk het dak nog strakker af met de speciaal daarvoor ontwikkelde hulpstukken.
| Merk | Wienerberger Koramic |
|---|---|
| Serie | Vauban |
| Aantal per m² | 21,8 - 23,1 stuks |
| Dekkende breedte | 168 mm |
| Latafstand | 258 - 273 mm |
| Minimale dakhelling | 25˚ |
| Fabrikant | Wienerberger |
| Type | Vlak (flachdach) |
| Afmeting | 366 x 202 mm |
| Materiaal | Keramisch |
| Gewicht | Gemiddeld 2,25 kg per dakpan |
| Verpakkingsinhoud | 70 stuks per streng |
| Garantie | 30 jaar garantie |
Het leggen vereist enige kennis. Daarom helpen wij jou graag met onze tips en adviezen!
Hier vind je een handig overzicht van het aantal dakpannen per m² en hoe je dit zelf kunt berekenen!
Voorkom lekkages en energiekosten: lees nu wanneer je dakpannen moet vervangen!
Wil je een realistisch budget voor je dak? Ontdek de gemiddelde prijzen per stuk en per m² voor alle soorten dakpannen!
Beton, keramisch, hol, vlak, gesmoord en meer: welke past bij jouw project? Wij leggen het uit!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!