
Havebo Ekokist H Hoekstuk 1000x1000 mm
Productinformatie
Omschrijving
Havebo Ekokist H Hoekstuk 1000x1000 mm is een handig hulpstuk wanneer je al gebruik maakt van de standaard rechte Ekokisten H 700 mm. Ekokisten H zijn bedoeld als kisten in de fundering, waarbij de twee geulen van de Ekokist 700 gevuld worden met beton. Zonder de Ekokisten van Havebo moeten de muren gemetseld worden op een fundering op staal met een trasraam, wat het optrekken van vocht vanuit de grond tegen moet houden. Deze Ekokisten worden dus in de bouwput geplaatst, vervolgens volgestort met beton (0,25 m³ beton per m¹) en kunnen de binnen-, buiten- en spouwmuren gemetseld worden. De kisten zijn geproduceerd van EPS (geëxpandeerd polystyreen), waardoor het bouwwerk geïsoleerd wordt tegen invloeden vanuit de grond. Dit hulpstuk is dan bedoeld om op de hoek te plaatsen, waardoor je de rechte kisten met elkaar in verbinding kunt brengen.
De voordelen van de Havebo Ekokist H Hoekstuk 1000x1000 mm
- Havebo Ekokist H Hoekstuk weegt niet veel, waardoor het erg ARBO vriendelijk is
- Door EPS als grondstof van dit product is het mogelijk om koudebrugvrij te bouwen
- De Havebo Ekokist H 700 mm is een ideale aansluting met overige bouwdelen
- Geld en tijd worden bespaard in vergelijking met traditioneel funderen
Specificaties
| Merk | Havebo |
|---|---|
| Type | Hoekstuk t.b.v. Ekokist H 700 mm |
| Afmeting | 1000 x 1000 mm |
| Lengte | 1000 mm |
| Breedte | 1000 mm |
| Toepassing | Bekisting t.b.v. fundering op staal |
| Druksterkte | 100 kN/mm2 |
| Materiaal | EPS (geëxpandeerd polystyreen) |
| Kenmerken | Kist volstorten met vulbeton: 0,25 m³/m¹ |
| Keurmerk | KOMO-keurmerk en CE-markering |
- Rechtstreeks geleverd vanaf de fabriek
- Boven € 2.000,- (incl. btw) gratis verzending!
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
