Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
De Eurosteen Rolduc Handvorm Dikformaat is een populaire rood-bruin genuanceerde metselsteen met een generfd oppervlak. Deze dikformaat stenen onderscheiden zich doordat de kleuren nog meer naar voren komen, en zo ook het ruwe oppervlak en zijn robuuste uiterlijk. Eurosteen heeft voor ieder bouwproject de oplossing. Vanwege de ruime keuze is er altijd wat voor elke toepassing. Of je nu een klassiek of moderne woning bouwt, met deze Metselsteen zit je zeker goed!
Als je nog twijfelt over de keuze voor een steen of je hebt een monster nodig voor de welstand, vraag dan nu een monsterdoos aan! Voor de aanvraag en verzending van een monsterdoos betaal je maar 15 euro! Ga je vervolgens een order plaatsen van deze steen, dan ontvang je van ons het bedrag van de monsteraanvraag weer retour.
| Merk | Eurosteen |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Bruin en Rood |
| Verbruik | Circa. 61 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 35 N/mm² |
| Fabriek | Eurosteen |
| Formaat | Dikformaat |
| Afmeting | 210 x 100 x 65 mm |
| Hoogte | 65 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Dikte | 65 mm |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
