Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
De Rijswaard Sagitta Handvorm Waalformaat is een rode gevelsteen met genuanceerde kleurtinten. De metselstenen hebben een grillig, generfd en ruw oppervlak, dankzij de handvorm textuur. Door voor deze stenen van Rijswaard te kiezen, verfraai je jouw woning aanzienlijk. Je gevel zal een authentieke uitstraling krijgen die bij ieder straatbeeld past. Het onregelmatige aanzien met de sierlijke vorm, verhoogt bij ieder gebouw zijn esthetische waarde.
Monsterdoos bestellen
Wil je de steen eerst fysiek ontvangen en deze rustig en duidelijk bekijken? Bestel dan eerst een aantal monsterstenen in de vorm van een monsterdoos. Deze doos bestaat uit 4 stenen. Je ontvangt al een monsterdoos voor maar 15 euro. Ga je daarna nog een pallet van dezelfde metselstenen bestellen? Dan krijg je deze €15 retour. Zo krijg je een eerste indruk van de stenen!
| Merk | Rijswaard |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Rood |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 15 N/mm² |
| Fabriek | Steenfabriek De Rijswaard |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 99 mm |
| Lengte | 209 mm |
| Dikte | 50 mm |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
| Artikelnummer | 390911011 |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!