Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
Met de Rijswaard Virgo Handvorm Waalformaat blaas je jouw gevel een nieuw leven in. De stenen hebben een rode basiskleur met diverse kleurnuanceringen. De grillige oppervlaktes met nerven zorgen voor een authentieke uitstraling aan je woning. De metselstenen worden geproduceerd door Rijswaard en hebben een handvorm textuur.
Bestel een monsterdoos voor een eerste indruk!
Wil je eerst een 'look-and-feel' van de steen krijgen, voordat je een grote afname gaat bestellen? Ga dan voor een monsterdoos. Deze doos bestaat uit vier stenen, waardoor je een goede eerste indruk van de stenen kunt krijgen. Een monsterdoos kost €15,-. Ga je alsnog een grote afname van deze gevelsteen bestellen? Dan ontvang je deze €15,- retour.
| Merk | Rijswaard |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Rood |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 15 N/mm² |
| Fabriek | Steenfabriek De Rijswaard |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 211 mm |
| Dikte | 50 mm |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
| Artikelnummer | 391311011 |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!