Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Wienerberger Carpo Getrommeld Waalformaat UWF60 is een hoogwaardige gebakken klinker, ideaal voor het bestraten van opritten, paden en tuinen. Bij dit palletvoordeel ontvang je een volle pallet van 1040 stuks (10,61 m²) met extra korting. Daarmee is dit de slimme keuze voor grotere projecten waarbij je veel klinkers nodig hebt. Afkomstig uit de kleurrijke Vida-serie brengen deze roodbruine klinkers direct sfeer en stijl in je tuin. Met de tijd wordt de kleur zelfs intenser, wat je bestrating nog meer karakter geeft. De klinkers zijn drukvast, slijtvast, kleurvast en bestand tegen alle weersomstandigheden.
Als gebakken waalformaat klinker is de Carpo gemaakt van klei en gebakken in een oven. Dit maakt het duurzamer en sterker dan beton- of kalkzandklinkers. Bovendien zorgt het voor een authentieke uitstraling en uitstekende weerstand tegen slijtage en verkeer. In het waalformaat pas je circa 98 stenen per m².
Minder dan een pallet nodig? Wij bieden de Wienerberger Carpo Getrommeld UWF60 ook per laag aan!
Daarnaast biedt de veelzijdigheid van deze klinkers vele mogelijkheden voor diverse legverbanden, zoals halfsteenverband, elleboogverband, keperverband en blokverband. Welk legverband je ook kiest, het geeft je oprit, tuinpad of terras een unieke uitstraling.

| Merk | Wienerberger Bestrating |
|---|---|
| Productnaam | Wienerberger Carpo Getrommeld Waalformaat UWF60 Palletvoordeel |
| Kleur | Rood Paars Bruin Bezand |
| Afmeting | 20x5x6 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Gewicht | 1300 kg |
| Aantal per m² | Circa 98 stuks per m² (1040 stuks/10,61 m² per pallet) |
| Showtuin Denekamp | Te bekijken in onze showtuin |
| Besteleenheid | Per pallet á 10,61 m² | 1040 stuks |
| Materiaal | Gebakken |
| Afwerking | Getrommeld |
| Toepassing | Terras, Pad en Oprit |
| Kenmerken | Strengpers en bezand |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Geef een warme en authentieke uitstraling aan je tuin of oprit. Lees hier hoe je de bestrating verwerkt!
Door extreme weersomstandigheden wordt de capillaire werking heviger. Hier vind je meer informatie!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
