Handige stappen en tips voor iedereen die zelf een kalkzandsteenmuur of -wand wil metselen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Sakrete Metselmortel met kalk is een fabrieksmatig vervaardigde droge mortel op cement/kalkbasis conform NEN-EN 998-2 mortels voor metselwerk en BRL 1905. Sakrete metselmortel met kalk is geschikt voor het vermetselen van de meest gangbare steensoorten, in het bijzonder voor normaal zuigende metselstenen. Dus geschikt voor al je metselwerk in weer en wind en voor dragend werk binnen en buiten.
| Merk | Sakrete |
|---|---|
| Type | Metselmortel |
| Gewicht | 25 kg per zak |
| Inhoud | 25 kg droge mortel |
| Verbruik | 25 kg per zak. circa 38 metselstenen waalformaat |
| Kenmerken | Met kalk |
| Verwerkingstemperatuur | Tussen 5°C en 25°C |
| Verwerkingstijd | 2 uur |
| Mengverhouding | Ca. 3,3 ltr/25 kg |
| Verpakkingsinhoud | 48 zakken per pallet |
| Toepassing | Muur, buiten, binnen. |
| Herroepingsrecht | Uitgesloten i.v.m. beperkte houdbaarheid |
| EAN artikelnummer | 8716105101406 |
Handige stappen en tips voor iedereen die zelf een kalkzandsteenmuur of -wand wil metselen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
