Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
De Rodruza Jeker Wasserstrich Waalformaat is een rode metselsteen met mangaan kleurnuances. Deze gevelsteen is afkomstig van Rodruza en heeft gladde oppervlaktes, dankzij de wasserstrich textuur. Deze rode metselstenen zijn gemaakt van klei, en geven iedere woning een warm en authentiek karakter.
Bekijk deze Rodruza-baksteen in een groter 3D-voorbeeld via de knop hieronder. Kies eerst je gekozen baksteen, omdat de configurator willekeurig een Rodruza-baksteen laat zien. Combineer daarna met de verschillende kleuren en opties om je ontwerp compleet te maken.
Bestel een monsterdoos
Indien je niet weet welke metselsteen het meest geschikt is voor jouw project, is het aanbevolen om een monsterdoos aan te schaffen. Deze monsterdoos bevat vier stenen en kost €15,-. Mocht je later beslissen om een grotere hoeveelheid van dezelfde metselsteen te bestellen? Dan wordt het bedrag van €15,- in mindering gebracht. Op deze manier krijg je de kans om de stenen goed te beoordelen, voordat je een definitieve keuze maakt.
| Merk | Rodruza |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 25 N/mm² |
| Fabriek | Rodruza Rossum |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | ± 210 x 100 x 50 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Dikte | 50 mm |
| Artikelnummer | 102521 |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
