Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
De Rijswaard Hydra Handvorm Waalformaat is een rode gevelsteen, waarmee je jouw gevel een klassiek aanzien geeft. De stenen beschikken over verschillende kleurtinten en -nuances. Hierdoor krijg je een levendig effect, waarmee je jarenlang vooruit kunt. Deze metselstenen zijn afkomstig uit de fabrieken van Rijswaard. Het grillige en generfde aanzicht hebben de stenen te danken aan de handvorm textuur.
Monsterdoos bestellen?
Een monsterdoos bestellen geeft je de kans om de steen eerst te bekijken met eigen ogen. Zo ben je niet verplicht om direct een grote afname te bestellen. Doe dit wanneer je nog niet zeker bent van je keuze wat betreft gevelstenen. Een monsterdoos is verkrijgbaar voor maar 15 euro. Ga je daarna nog een order plaatsen met een pallet van dezelfde steen? Dan ontvang je €15 van de monsterdoos terug.
| Merk | Rijswaard |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Rood |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 15 N/mm² |
| Fabriek | Steenfabriek De Rijswaard |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 99 mm |
| Lengte | 209 mm |
| Dikte | 50 mm |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
| Artikelnummer | 390411011 |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!