Handige stappen en tips voor iedereen die zelf een kalkzandsteenmuur of -wand wil metselen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

ProfPartner Metselmortel zonder kalk is een speciaal samengestelde, kalkvrije mix van cement, zand en diverse hulp- en vulstoffen. Deze mortel is ideaal voor metselwerk met niet-zuigende stenen, zoals kalkzandsteen, betonblokken en baksteen.
Een belangrijk voordeel van ProfPartner metselmortel is dat het gebruik ervan bij buitengevels voorkomt dat je last krijgt van uitbloei, doordat er geen kalk in zit. Hierdoor is deze mortel perfect voor zowel nieuwbouwprojecten als renovaties.
Dankzij de toevoeging van hulpstoffen biedt deze mortel dezelfde functionaliteit als traditionele metselmortel met kalk. ProfPartner metselmortel kan zowel binnen als buiten worden toegepast, waardoor het veelzijdig inzetbaar is voor verschillende metselwerktoepassingen.
Het metselwerk moeten worden beschermd tegen kou, slagregen, wind en temperaturen boven de 25°C. Het aanbrengen van metselmortel op een bevroren of ontdooiende ondergrond is niet aanbevolen, evenals bij vorstgevaar binnen 24 uur. Zodra de mortel begint te verstijven, kan deze niet meer worden vermengd of aangelengd.
| Merk | ProfPartner |
|---|---|
| Type | Metselmortel |
| Inhoud | 25 kg per zak |
| Kenmerken | Zonder kalk |
| Materiaal | Portlandcement, zand en hulpstoffen |
| Verwerkingstemperatuur | Tussen 5°C en 30°C |
| Verwerkingstijd | 2 uur |
| Mengverhouding | 25 kg per zak, circa 39 metselstenen waalformaat |
| Verpakkingsinhoud | 54 zakken per pallet |
| Toepassing | Muur, buiten, binnen. |
| Herroepingsrecht | Uitgesloten i.v.m. beperkte houdbaarheid |
| EAN artikelnummer | 8718144359640 |
Handige stappen en tips voor iedereen die zelf een kalkzandsteenmuur of -wand wil metselen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
