Hier vind je een handig overzicht van het aantal dakpannen per m² en hoe je dit zelf kunt berekenen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De VH-Variabel Plus is de vernieuwde versie van de vertrouwde VH-Variabel dakpan. Het is een klassieke keramische dakpan met een tijdloos Hollands uiterlijk. Deze veelzijdige dakpan is geschikt voor vrijwel elk dak: zowel bij nieuwbouw als renovatie, en op flauwe als steile daken. De kenmerkende V-vorm zorgt ervoor dat regenwater soepel en betrouwbaar wordt afgevoerd.
Ten opzichte van de originele VH-Variabel biedt de Plus-versie een aantal belangrijke verbeteringen. De nieuwe Plus-versie biedt meer flexibiliteit in afmeting en bij het leggen. De variabiliteit in panlatafstand is toegenomen naar 288 - 310 mm. Ook de werkende breedte heeft nu een speling van ±2 mm. Zo is de pan geschikt voor een groter aantal dakconstructies. Daarnaast is de productie duurzamer geworden, met een duidelijk lagere CO₂-uitstoot als resultaat. Deze Monier dakpan combineert zo de vertrouwde kwaliteit en het stijlvolle Hollandse uiterlijk van zijn voorganger met een bewustere keuze voor het milieu.
Wil je alles in één keer regelen voor jouw dak? Bekijk de bijbehorende hulpstukken.
| Merk | Monier |
|---|---|
| Serie | VH-Variabel Plus |
| Aantal per m² | Circa 14,5 - 15,9 stuks |
| Dekkende breedte | 220 mm |
| Latafstand | 288 - 310 mm |
| Minimale dakhelling | 22° |
| Kenmerken | Technisch infoblad |
| Fabrikant | Monier |
| Type | Hol |
| Afmeting | 377 x 255 mm |
| Materiaal | Keramisch |
| Gewicht | Gemiddeld 2,8 kg per dakpan |
| Afwerking | Mat |
| Verpakkingsinhoud | 6 stuks per streng |
| Garantie | 30 jaar |
Hier vind je een handig overzicht van het aantal dakpannen per m² en hoe je dit zelf kunt berekenen!
Voorkom lekkages en energiekosten: lees nu wanneer je dakpannen moet vervangen!
Wil je een realistisch budget voor je dak? Ontdek de gemiddelde prijzen per stuk en per m² voor alle soorten dakpannen!
Beton, keramisch, hol, vlak, gesmoord en meer: welke past bij jouw project? Wij leggen het uit!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
