Wil je Keralit zelf monteren? Dat kan! Wij leggen uit wat er nodig is en hoe je dit doet!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Het Keralit Tweezijdig Ventilatieprofiel (2882) is speciaal ontwikkeld voor een correct geventileerde afwerking onder kozijnen, dakranden, overstekken en andere randafwerkingen. Dankzij de smalle en brede zijde kun je de Keralit geveldelen eenvoudig recht uitlijnen, waardoor het profiel in veel verschillende situaties toepasbaar is. Het profiel dient altijd gecombineerd te worden met een eindprofiel (2806) of eindprofiel (2836). De ventilatieopeningen zorgen voor een constante luchtstroom achter de gevelbekleding, waardoor vocht en vuil geen kans krijgen. Daardoor gaat zowel de gevelbekleding als het regelwerk langer mee. Je bevestigt het profiel met de Keralit Aluminium Houtschroef Zelfborend (2889) door één van de ventilatiegaatjes rechtstreeks in het regelwerk.
Let op! Dit Tweezijdig Ventilatieprofiel kan enkel worden toegepast bij de Keralit sponningsdelen.
| Merk | Keralit |
|---|---|
| Type | Keralit Tweezijdig Ventilatieprofiel |
| Kleur | Zwart |
| Bestelnummer | Bestelnummer 2882 |
| Lengte | 4000 mm |
| Breedte | 66 mm |
| Hoogte | 13 mm |
| Werkende Breedte | Linkerzijde: 31 mm | Rechterzijde: 23 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Toepassing | Voor geventileerde afwerkingen bij kozijnen, dakranden en overstekken |
| EAN artikelnummer | 8712058127708 |
Wil je Keralit zelf monteren? Dat kan! Wij leggen uit wat er nodig is en hoe je dit doet!
Lees hier hoe je met het Keralit ventilatieconcept vocht en condensatie achter je gevel voorkomt!
Kunststof gevelbekleding kan je eenvoudig zelf onderhouden. Bekijk hier hoe en op welke manieren.
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
