
Intersteel Deurkruk Broome op Rozet Ø50X7 mm - Aluminium Mat Zwart
Productinformatie
Omschrijving
De Intersteel Deurkruk Broome op Rozet Ø50X7 mm - Aluminium Mat Zwart is de perfecte keuze voor in een strak interieur. Deze zwarte deurkruk geeft jou deur de finishing-touch. Het heeft namelijk een strak ontwerp met afgeronde vormen wat een moderne uitstraling geeft. Daarnaast is dit deurbeslag gemaakt van hoogwaardig zwart aluminium, wat zorgt voor een duurzaam en krasbestendig oppervlak. De rozet is voorzien van nokken, waardoor deze beter op zijn plek gehouden wordt.
Kenmerken Intersteel Deurkruk Broome op Rozet Ø50X7 mm - Aluminium Mat Zwart
- Wordt verkocht per: set (2 stuks)
- Afwerking: aluminium mat zwart
- Collectie: Living
- Deurkruk is voorzien van nokken
- Geschikt voor deurdikte: 38-42 mm
- Inclusief bevestigingsmateriaal voor montage
Specificaties
| Merk | Intersteel |
|---|---|
| Model | Deurkruk Broome |
| Kleur | Aluminium Mat Zwart |
| Lengte | 135 mm |
| Breedte | 57 mm |
| Verpakkingsinhoud | Deurkruk op rozet en bevestigingsmateriaal |
| Afmeting rozet | Ø50 X 7 mm |
| Diameter rozet | Ø50 |
| Dikte rozet | 7 mm |
| Materiaal | Onderconstructie; kunststof |
| Afwerking | Zwart |
| Toepassing | Deurbeslag voor binnen |
| EAN artikelnummer | 8714186505212 |
- Afhalen in overleg
- Bouwshop: Gratis verzending bij aankoop vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
