
ACO Slimline Vervangingsrooster 100 cm RVS
Productinformatie
Omschrijving
Het ACO Slimline Vervangingsrooster 100 cm RVS is speciaal ontworpen als rooster wanneer jouw rooster vervangen dient te worden. De kleur van het rooster is RVS en heeft daarom een robuuste uitstraling. Het rooster heeft een handig design, waardoor je dit product erg eenvoudig op de watergoot kunt monteren. De roosters hebben een smal ontwerp en geven iedere tuin een sfeervolle beleving.
Kenmerken van het ACO Slimline Vervangingsrooster 100 cm RVS
- Dit rooster heeft een RVS kleur
- De roosters zijn precies één meter lang
Specificaties
| Merk | ACO |
|---|---|
| Productnaam | ACO Slimline Vervangingsrooster 100 cm |
| Kleur | RVS |
| Afmeting | 100x6 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 6,1 cm |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus, niet geschikt voor belasting met auto's |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, Voetcomfort, Vorstbestendig |
| EAN artikelnummer | 8718347912086 |
- Rechtstreeks geleverd vanaf de fabriek
- Bouwshop: Gratis verzending bij aankoop vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
