Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
De Wienerberger Dinkelrood Gereduceerd Handvorm Waalformaat is een rode metselsteen. Deze gevelsteen heeft een handvorm textuur. Handvorm gevelstenen hebben grillige en generfde aanzichten. Rode metselstenen geven iedere woning een nostalgisch karakter. Bovendien zijn deze gevelstenen van Wienerberger een waalformaat, waardoor ze toepasbaar zijn bij ieder bouwproject.
Bestel een monsterdoos
Wanneer je niet zeker bent welke metselsteen het beste past bij jouw project, is het een goed idee om een monsterdoos aan te schaffen. Deze monsterdoos bevat vier metselstenen en kost €15,-. Wil je later alsnog meer van dezelfde metselstenen bestellen? Dan wordt dit bedrag van €15,- afgetrokken van het totaalbedrag van je bestelling. Hierdoor krijg je de kans om de stenen eerst te bekijken voordat je een definitieve keuze maakt.
| Merk | Wienerberger |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 17 N/mm² |
| Fabriek | Wienerberger Wolfswaard |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | ± 210 x 99 x 50 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 99 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Dikte | 50 mm |
| Gewicht | 1,84 kg per stuk |
| Verpakkingsinhoud | 4 stuks per doos |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
| Artikelnummer | 18980 |
| EAN artikelnummer | 8715098046190 |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
