Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
De Wienerberger Bloesem handvorm waalformaat is een hoogwaardige baksteen uit de kleurrijke en levendige Natura-serie. De oranjebruine kleur van deze baksteen geeft je gevel een warme en natuurlijke uitstraling. Door de handgevormde productie hebben deze stenen kleine variaties in de textuur, wat resulteert in een gevel met karakter en een dynamisch uiterlijk. Bovendien worden deze stenen geproduceerd met de focus op kwaliteit, waardoor ze bestand zijn tegen diverse weersomstandigheden.
Bestel een monsterdoos
Nog niet zeker over je keuze? Bestel eerst een monsterdoos met 4 stenen voor €15,-. Bij een grotere bestelling wordt dit bedrag afgetrokken van het totaalbedrag. Zo kun je de gevelstenen zelf eerst bekijken in het echt voordat je een keuze hoeft te maken.
| Merk | Wienerberger |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Oranjebruin |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 20 N/mm² |
| Fabriek | Wienerberger Wolfswaard |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Gewicht | 1,70 kg per stuk |
| Verpakkingsinhoud | 396 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
| Artikelnummer | 18360 |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!