
Wallblock Old 15x15x60
Productinformatie
Omschrijving
Wallblock Old 15x15x60 is een verouderd muurelement. Dit muurblok leent zich vanwege het verouderde uiterlijk uitstekend voor stadstuinen en tuinen met een monumentaal karakter. Met Wallblock stapelblokken brengt u eenvoudig niveauverschillen aan in uw tuin. Dit stelt u in staat om verhoogde bloemperken of terrassen aan te leggen. Ook het maken van lage keermuurtjes of korte vrijstaande patiomuurtjes is met de muurelementen van Wallblock geen enkel probleem. Wallblock Old 15x15x60 is leverbaar in verschillende kleuren.
Extra informatie bij de aanschaf van Wallblock 15x15x60
Wallblocks 15x15x60 wegen 31,0 kilo per stuk. Er gaan 11,1 stuks in een m².
Aandachtspunten
- De kleur van betonproducten zal na verloop van tijd in meer of mindere mate wat valer worden. Hierdoor zullen eventuele kleurnuances wat naar elkaar toe trekken.
- Betonproducten zijn gevoelig voor kalkuitbloei. Lees in ons blog meer over kalkuitbloei.
- Fabrikanten van (sier-)bestrating houden altijd rekening met een zekere maattolerantie. Dit betekent dat een gekochte steen enkele millimeters dikker, dunner, groter of kleiner kan uitvallen.
Specificaties
| Merk | Tuinvisie |
|---|---|
| Productnaam | Wallblock Old |
| Afmeting | 15x15x60 cm |
| Dikte | 15 cm |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Type OLD: Getrommeld blok met beschadigde kanten |
| Toepassing | Muurelementen |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | 31 kg per stuk |
- Rechtstreeks geleverd vanaf de fabriek
- Tuinvisie: Gratis verzending bij afname vanaf € 1.000,- (incl. btw)
- 10% accessoire korting bij > €1000,- (incl. btw) sierbestrating
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
