Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Sleiderink Vormbak Waalformaat Rood is een hoge kwaliteit metselsteen met een warme, rode kleur en een tijdloze uitstraling. De klassieke rode kleur geeft je gevel een warme, tijdloze uitstraling die decennialang meegaat. Dankzij het typische vormbak uiterlijk heeft elke steen een gladde structuur wat je gevel een extra strakke look geeft. Deze metselstenen zijn voorzien van het bekende waalformaat en zijn hierdoor veelzijdig toepasbaar. De metselstenen zijn geschikt voor het realiseren van binnenmuren, buitenmuren en tuinmuurtjes. De metselstenen worden duurzaam en milieuvriendelijk geproduceerd. Als huismerk metselstenen hebben wij deze stenen altijd op voorraad, wat zorgt voor een snelle levering én een scherpe prijs.
Wil je eerst een indruk krijgen van deze gevelsteen? Bestel dan een monsterdoos en bekijk de warme rode kleur en de gladde structuur van dichtbij.
| Merk | Sleiderink |
|---|---|
| Type | Vormbak |
| Kleur | Rood |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 20 N/mm² |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 21 cm |
| Dikte | 5 cm |
| Verpakkingsinhoud | 400 stuks per pallet |
| Toepassing | Gevelsteen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!