Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Caprice Montana Handvorm Waalformaat is een oranje-rode metselsteen met paarse kleurnuances. Door de handvorm textuur heeft de steen ruwe oppervlaktes en nerven in de aanzichten, waardoor de steen een levendige ambiance aan iedere gevel geeft. Deze duurzaam geproduceerde gevelsteen van Caprice bezorgt ieder bouwwerk een eigentijds karakter. De rode gevelsteen is bijna niet meer weg te denken uit het straatbeeld!
| Merk | Caprice |
|---|---|
| Kleur | Montana |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 10 N/mm² |
| Fabriek | Caprice Steenfabrieken |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Dikte | 50 mm |
| Gewicht | 1,8 kg per steen |
| Verpakkingsinhoud | 396 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
