
Skantrae Hang- en Sluitwerkpakket Quadrate 28 Minimal - Vrij- en Bezetslot - Mat Messing (858)
Productinformatie
Omschrijving
Het Skantrae hang- en sluitwerkpakket Quadrate 28 Minimal - vrij- en bezetslot in mat messing is speciaal ontworpen deurbeslag van Skantrae. Op zoek naar elegantie en luxe voor een betaalbare prijs? Dit deurbeslag is gemaakt voor de SlimSeries binnendeuren en is een echte aanwinst voor je huis! De matte afwerking van het messing samen met de strakke vormen van het deurbeslag geeft het een chique uitstraling. Het Quadrate 28 Minimal vrij- en bezetslot is verkrijgbaar in meerdere kleuren, zoals zwart, wit en RVS. Het pakket bestaat uit:
- Twee deurkrukken Quadrate 28 Minimal in mat messing;
- Mat messing gekleurde set Quadrate Minimal toiletgarnituur;
- Vrij- en bezetslot;
- Alle boringen en frezingen die erbij horen.
Vrij- en bezetslot voor een binnendeur
Het vrij- en bezetslot Quadrate 28 Minimal in mat messing is een sluitwerkpakket dat gebruikt wordt om jouw badkamer of toilet af te sluiten.
Maatwerk
Combineer je jouw aankoop van een SlimSeries binnendeur met luxe mat messing- of een ander Skantrae deurbeslag? Houd er dan rekening mee dat je een maatwerkproduct aanschaft. Dat betekent dat je het niet meer kunt retourneren. De deur wordt namelijk voorzien van slotgat- en krukgatboring. Dit zorgt er ook voor dat de levertijd een week langer is.
Specificaties
| Merk | Skantrae |
|---|---|
| Model | Quadrate 28 Minimal |
| Kleur | Mat Messing |
| Verpakkingsinhoud | 2x deurkruk, vrij- en bezetslot en toiletgarnituur |
| Doornmaat | 50 mm |
| Afmeting slotkast | 116.5 mm x 80.3 mm |
| Afmeting sluitplaat | 174 mm x 20 mm |
| Materiaal | RVS |
| Kenmerken | Omkeerbare dagschoot |
| Afwerking | Zwarte voorplaat |
| Toepassing | Deurbeslag voor binnen |
| EAN artikelnummer | 8717230042510 |
- Rechtstreeks geleverd vanaf de fabriek
- Skantrae deurbeslag: Gratis verzending i.c.m. Skantrae deuren
- Boven € 2.000,- (incl. btw) gratis verzending!
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
