
Skantrae Hang- en Sluitwerkpakket Quadrate 28 Minimal - Vrij- en Bezetslot - Zwart (855)
Productinformatie
Omschrijving
Het Skantrae Hang- en Sluitwerkpakket Quadrate 28 Minimal - Vrij- en Bezetslot (855) heeft een elegante zwarte kleur, en maakt deel uit van de Quadrate-serie. Het is speciaal ontworpen voor de SlimSeries binnendeuren. Skantrae heeft het rozet zo minimaal mogelijk gemaakt waardoor het een perfecte combinatie is met de SlimSerie. Dit deurbeslag heeft zijn eigentijdse en moderne uitstraling te danken door zijn strakke vormen. Dit deurbeslag is beschikbaar in RVS, wit en mat messing. Het Skantrae SlimSeries deurbeslag pakket bevat:
- Twee zwarte deurkrukken Quadrate 28 Minimal;
- Zwarte gekleurde set Quadrate Minimal toiletgarnituur;
- Vrij- en bezetslot;
- Alle boringen en frezingen die erbij horen.
Vrij- en bezetslot voor een binnendeur
Het vrij- en bezetslot uit dit Skantrae SlimSeries deurbeslag pakket wordt gebruikt voor sanitaires ruimtes die ook vanuit binnen op slot moet kunnen. Denk hierbij aan het toilet of de badkamer.
Maatwerk
Koop je een Skantrae Quadrate Minimal Hang- en Sluitwerkpakket (855) samen met een SlimSeries binnendeur? Dan worden de bewerkingen en frezingen alvast voor je in de deur gemaakt. Dit betekent dat de levertijd met één week wordt verlengd, omdat het een maatwerk product wordt. Maatwerk producten zijn uitgesloten van herroepingsrecht en retourname.
Specificaties
| Merk | Skantrae |
|---|---|
| Model | Quadrate 28 Minimal |
| Kleur | Zwart |
| Verpakkingsinhoud | 2x deurkruk, vrij- en bezetslot en toiletgarnituur |
| Doornmaat | 50 mm |
| Afmeting slotkast | 116.5 mm x 80.3 mm |
| Afmeting sluitplaat | 174 mm x 20 mm |
| Materiaal | RVS |
| Kenmerken | Omkeerbare dagschoot |
| Afwerking | Zwartte voorplaat |
| Toepassing | Deurbeslag voor binnen |
| EAN artikelnummer | 8717230042428 |
- Rechtstreeks geleverd vanaf de fabriek
- Skantrae deurbeslag: Gratis verzending i.c.m. Skantrae deuren
- Boven € 2.000,- (incl. btw) gratis verzending!
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
