
Skantrae Hang- en Sluitwerkpakket Quadrate 28 Minimal - Vrij- en Bezetslot - RVS (857)
Productinformatie
Omschrijving
Het Skantrae Hang- en Sluitwerkpakket Quadrate 28 Minimal - Vrij- en Bezetslot - RVS (857) is een onderdeel van de Quadrate-serie en bedoeld voor de Skantrae SlimSeries binnendeuren. Het deurbeslag heeft door zijn strakke vormen een moderne uitstraling gekregen en past daardoor goed op iedere deur! Skantrae heeft het rozet minimaal aanwezig gemaakt waardoor het perfect past op de smalle stijlen van de SlimSeries. Het Orbit 19 minimal deurbeslag is ook te koop in zwart, wit en mat messing. Het pakket bestaat uit:
- Twee RVS deurkrukken Quadrate 28 Minimal;
- RVS set Quadrate minimal toiletgarnituur;
- Vrij- en bezetslot;
- Alle bijbehorende boringen en frezingen.
Vrij- en bezetslot voor een binnendeur
Het vrij- en bezetslot uit dit Skantrae SlimSeries deurbeslag pakket is handig voor gebruik in ruimtes die je van binnen uit wil sluiten, denk hierbij aan sanitaire voorzieningen zoals badkamers en toiletten.
Skantrae maatwerk
Als je het Skantrae Hang- en Sluitwerkpakket Quadrate 28 Minimal - Vrij- en Bezetslot - RVS samen met een binnendeur uit de Skantrae SlimSeries lijn koopt, dan krijg je een maatwerkproduct. Skantrae maakt de bijbehorende boringen en frezingen er in. Hierdoor is het product uitgesloten van retourname en herroepingsrecht. Bovendien wordt de levertijd met één week verlengd.
Specificaties
| Merk | Skantrae |
|---|---|
| Model | Quadrate 28 Minimal RVS |
| Kleur | RVS |
| Verpakkingsinhoud | 2x deurkruk, vrij- en bezetslot en toiletgarnituur |
| Doornmaat | 35 mm |
| Afmeting slotkast | 136 mm x 50 mm |
| Afmeting sluitplaat | 20 mm |
| Materiaal | RVS |
| Kenmerken | Omkeerbare dagschoot |
| Afwerking | RVS voorplaat |
| Toepassing | Deurbeslag voor binnen |
| EAN artikelnummer | 8717230042480 |
- Rechtstreeks geleverd vanaf de fabriek
- Skantrae deurbeslag: Gratis verzending i.c.m. Skantrae deuren
- Boven € 2.000,- (incl. btw) gratis verzending!
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
