Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
Rodruza Rossums Bont Handvorm Waalformaat is een rode metselsteen met een bonte afwerking. Mede door de wijze van productie heeft deze steen van Rodruza een grillige en generfde uitstraling met een bezande oppervlakte afwerking. Handvormstenen werden vroeger met de hand gemaakt. De vormer gooide klei in een houten bak en bestrooide het vervolgens met zand. Daarna werd de klei aangedrukt en werd overtollig klei verwijderd, waardoor een ongebakken steen uit de houten bak kwam. Door de bezanding en de grillige textuur ontstaat een afwisselende en ambachtelijke structuur, wat resulteert in een exclusieve uitstraling.
Bekijk je baksteen in een groter 3D-voorbeeld hieronder. Kies eerst je gekozen baksteen, omdat de configurator willekeurig een Rodruza-baksteen laat zien. Varieer daarna met de verschillende kleuren en opties om je eigen ontwerp te maken.
De steen heeft een handvorm textuur, een rode basiskleur in combinatie met een bonte afwerking en een generfde en bezande oppervlakte afwerking. Bovendien is de afmeting van deze steen ± 210x100x50 mm.
| Merk | Rodruza |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Rossums Bont |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 25 N/mm² |
| Fabriek | Rodruza Rossum |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 21,1 cm |
| Dikte | 5 cm |
| Verpakkingsinhoud | 432 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
