Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
Rodruza Pistache Gesinterd Wasserstrich Waalformaat is een grijze gevelsteen met een uniek effect. De metselstenen zijn afkomstig van Rodruza en hebben een wasserstrich textuur. Wasserstrich stenen hebben een onbezand oppervlak, waardoor de keramische karakteristiek van de kleisoort perfect naar voren komt. Deze metselstenen hebben een donkere kolensintering, waardoor je een levendig effect van je gevel zult ervaren.
Bekijk via de onderstaande knop je baksteen in een groot 3D -voorbeeld. Selecteer eerst deze baksteen. De configurator kiest namelijk willekeurig een Rodruza-baksteen. Combineer vervolgens de diverse opties en kleuren voor een eigen ontwerp.
Nog niet zeker over je keuze? Bestel eerst een monsterdoos en bekijk de stenen rustig.
| Merk | Rodruza |
|---|---|
| Type | Wasserstrich |
| Kleur | Grijs-bruin |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 30 N/mm² |
| Fabriek | Rodruza Zandberg |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 5,1 cm |
| Breedte | 9,8 cm |
| Lengte | 20,6 cm |
| Dikte | 5,1 cm |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
| Artikelnummer | 112825 |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
