Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
Rodruza Paars Rood Handvorm Waalformaat is een gevelsteen van Rodruza met een rode basiskleur en een grillige en generfde textuur. Hierdoor komt de duurzaam geproduceerde metselsteen perfect naar voren, waar de waarde van elk bouwwerk zal gaan profiteren. Bestaan er nog twijfels over de juiste keuze steen? Er is natuurlijk ook een mogelijkheid om eerst een monsterdoos te bestellen waarbij vier stenen worden geleverd om ze eerst te bekijken.
Bekijk via de onderstaande knop je baksteen in een vergroot 3D-ontwerp. Kies eerst jouw gewenste baksteen. De configurator toont namelijk willekeurig een Rodruza-baksteen. Combineer vervolgens de diverse opties en kleuren voor een eigen ontwerp.
| Merk | Rodruza |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Paars Rood |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 25 N/mm² |
| Fabriek | Rodruza Rossum |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Dikte | 50 mm |
| Verpakkingsinhoud | 432 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
