Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
Rodruza Oranje Bont Gesinterd Handvorm Waalformaat zijn gevelstenen welke op een duurzame wijze zijn geproduceerd. Bij Rodruza staan duurzaam ondernemen en produceren hoog in het vaandel. Deze metselsteen heeft een oranje basiskleur met bonte kleur nuances en kolensintering, vandaar de 'Gesinterde' steen. Mede door de handvorm structuur heeft deze steen geen glad afgelijnde afwerking, maar een grillige en ruwe uitstraling wat een onderscheidend en exclusief gevoel geeft. Het is natuurlijk mogelijk om eerst de stenen te bekijken en uit te proberen via het bestellen van een monsterdoos.
Bekijk hieronder je steen in een groter 3D-voorbeeld. Selecteer eerst jouw gekozen baksteen. De configurator toont namelijk willekeurig een Rodruza-baksteen. Combineer vervolgens de verschillende kleuren en opties voor een eigen ontwerp.
| Merk | Rodruza |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Oranje Bont Gesinterd |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 12,5 N/mm² |
| Fabriek | Rodruza Zandberg |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 5,1 cm |
| Breedte | 10,1 cm |
| Lengte | 21,2 cm |
| Dikte | 5,1 cm |
| Verpakkingsinhoud | 392 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
