Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
Rodruza Mangaan Handvorm Waalformaat is een metselsteen met een Handvorm textuur. Dit komt door de duurzame productiewijze, waarbij de vormer de klei eerst in een houten bakje perst, vervolgens overtollig klei wegwerkt en uiteindelijk de steen ongebakken uit de vorm komt. Natuurlijk gebeurt dit tegenwoordig met moderne machines. Hierdoor ontstaat een grillig en bezand oppervlakte effect. Naast deze Handvorm textuur van Rodruza (bezand & generfd), is het ook mogelijk om voor de Vormbak textuur (bezand, glad) te kiezen.
Bekijk hieronder je baksteen in 3D. Kies eerst de juiste baksteen, want de configurator toont willekeurig een Rodruza-baksteen. Vervolgens kun je de kleuren en extra opties samenstellen voor een eigen ontwerp.
Blijven er alsnog twijfels bestaan? Kies dan voor een monsterdoos waardoor je een 'look-and-feel' van deze gevelsteen kunt krijgen.
| Merk | Rodruza |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Mangaan |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 25 N/mm² |
| Fabriek | Rodruza Rossum |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 21,1 cm |
| Dikte | 5 cm |
| Verpakkingsinhoud | 432 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
