Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
Rodruza Aubergine Handvorm Waalformaat zijn metselstenen met een grillig en generft effect. Door deze bewerking en bezande oppervlakte bewerking ontstaat een ambachtelijke en afwisselende textuur. Deze sortering van Rodruza geeft ieder type gebouw een exclusieve uitstraling met esthetische kwaliteit. Wilt u toch een 'strakke' uitvoering van deze metselsteen, kies dan voor een Vormbak afwerking. Vergeet bij twijfels over de juiste keuze niet om een monsterdoos te bestellen!
Bekijk via de onderstaande knop de baksteen in een groter 3D-voorbeeld. Kies eerst je gekozen baksteen. De configurator kiest namelijk willekeurig een Rodruza-baksteen. Mix vervolgens de verschillende kleuren en opties voor een eigen ontwerp.
| Merk | Rodruza |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Aubergine |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 25 N/mm² |
| Fabriek | Rodruza Rossum |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 21 cm |
| Dikte | 5 cm |
| Verpakkingsinhoud | 432 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
