Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Basalt Split 16-32 mm is een sierlijk, sterk en uitermate geschikt voor het aanleggen van een pad, terras of oprit. Deze hoekige, robuuste stenen zijn antraciet van kleur. Wanneer ze nat worden, bijvoorbeeld door regenwater, worden ze nóg donkerder en lijken de stenen zwart. Basalt Split 16-32 mm is de grootste soort basalt split in ons assortiment.
| Merk | Geen Merk |
|---|---|
| Productnaam | Basalt Split 16-32 mm |
| Afmeting | 16-32 mm |
| Dikte | 16-32 mm |
| Materiaal | Natuursteen |
| Toepassing | Decoratief |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| EAN artikelnummer | 8718246040477 |
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
