Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Wienerberger Triton Getrommeld Waalformaat UWF60 is een duurzame gebakken klinker, ideaal voor opritten, tuinpaden en terrassen. Bij dit palletvoordeel profiteer je van een extra scherpe prijs doordat je direct een volledige pallet afneemt. Eén pallet bevat 1.040 stuks, goed voor 10,61 m². Deze Wienerberger klinker heeft een warme grijs-beige kleur met subtiele nuances. De getrommelde afwerking zorgt voor een authentieke, tijdloze uitstraling en maakt de klinker bestand tegen alle weersomstandigheden. Dankzij de grijze bezanding is het oppervlak ruw en slijtvast, wat zorgt voor extra veiligheid. Met circa 98 stenen per m² is deze klinker geschikt voor diverse bestrating legverbanden, zoals halfsteenverband, keperverband en blokverband.
Minder dan een pallet nodig? Wij bieden de Wienerberger Triton Getrommeld UWF60 ook per laag aan!
Daarnaast biedt de veelzijdigheid van deze klinkers vele mogelijkheden voor diverse legverbanden, zoals halfsteenverband, elleboogverband, keperverband en blokverband. Welk legverband je ook kiest, het geeft je oprit, tuinpad of terras een unieke uitstraling.

| Merk | Wienerberger Bestrating |
|---|---|
| Productnaam | Triton Getrommeld Waalformaat UWF60 Palletvoordeel |
| Kleur | Grijsbeige |
| Afmeting | 20x5x6 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Aantal per m² | Circa 98 stuks per m² (1040 stuks/10,61 m² per pallet) |
| Showtuin Denekamp | Te bekijken in onze showtuin |
| Besteleenheid | Per pallet á 10,61 m² | 1040 stuks |
| Materiaal | Gebakken |
| Afwerking | Getrommeld |
| Toepassing | Oprit, terras, pad |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Geef een warme en authentieke uitstraling aan je tuin of oprit. Lees hier hoe je de bestrating verwerkt!
Door extreme weersomstandigheden wordt de capillaire werking heviger. Hier vind je meer informatie!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
