Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Wienerberger Triton Getrommeld Dikformaat UDF60 is een hoogwaardige bakstenen klinker uit de Vida-serie van Wienerberger. Deze klinker wordt vervaardigd uit Westerwald-klei en heeft een subtiele grijs-beige kleur met lichte nuances. Dankzij het trommelproces ondergaan de klinkers een gecontroleerd verouderingseffect, wat resulteert in een oneffen en authentiek uiterlijk. Dit geeft je terras, oprit of tuinpad een warme en sfeervolle uitstraling.
Wienerberger Triton Getrommeld Dikformaat UDF60 straatbakstenen kunnen in verschillende patronen worden gelegd, zoals het halfsteensverband, elleboogverband, keperverband en blokverband. Het gekozen patroon bepaalt het visuele effect van het straatwerk. Voor het leggen van de Triton Dikformaat klinkers heb je ongeveer 73 stenen per vierkante meter nodig.

| Merk | Wienerberger Bestrating |
|---|---|
| Productnaam | Triton Getrommeld Dikformaat UDF60 |
| Kleur | Grijsbeige |
| Afmeting | 20x6,5x6 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 6,5 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Aantal per m² | Circa 73 stuks per m² |
| Besteleenheid | 780 stuks/10,68 m² per pallet |
| Materiaal | Gebakken |
| Afwerking | Getrommeld |
| Toepassing | Oprit, terras, pad |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Geef een warme en authentieke uitstraling aan je tuin of oprit. Lees hier hoe je de bestrating verwerkt!
Door extreme weersomstandigheden wordt de capillaire werking heviger. Hier vind je meer informatie!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
