Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Wienerberger Triton Getrommeld Waalformaat UWF60 is een hoogwaardige gebakken klinker die garant staat voor een warme, sfeervolle uitstraling op je oprit, tuinpad of terras. De klinker heeft een grijs-beige kleur met subtiele nuances. Tijdens het productieproces is de klinker grijs bezand, wat inhoudt dat er een laagje zand op het oppervlak is aangebracht. Dat zand zorgt voor een rustieke uitstraling en vergroot tegelijkertijd de slipweerstand, wat het extra veilig maakt.
Deze populaire bestrating van Wienerberger combineert een klassieke uitstraling met onderhoudsgemak, duurzaamheid en een lange levensduur. Dankzij de getrommelde afwerking zijn de klinkers bestand tegen weersinvloeden en behouden ze hun charme.
De getrommelde afwerking geeft de klinker een authentieke, oneven structuur die tijdloos is. Met ongeveer 98 stenen per vierkante meter is een strak en professioneel resultaat eenvoudig te realiseren.
Daarnaast biedt de veelzijdigheid van deze klinkers vele mogelijkheden voor diverse legverbanden, zoals halfsteenverband, elleboogverband, keperverband en blokverband. Welk legverband je ook kiest, het geeft je oprit, tuinpad of terras een unieke uitstraling.

| Merk | Wienerberger Bestrating |
|---|---|
| Productnaam | Triton Getrommeld Waalformaat UWF60 |
| Kleur | Grijsbeige |
| Afmeting | 20x5x6 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Aantal per m² | Circa 98 stuks per m² (1040 stuks/10,61 m² per pallet) |
| Besteleenheid | Per laag á 0,82 m² |
| Materiaal | Gebakken |
| Afwerking | Getrommeld |
| Toepassing | Oprit, terras, pad |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Geef een warme en authentieke uitstraling aan je tuin of oprit. Lees hier hoe je de bestrating verwerkt!
Door extreme weersomstandigheden wordt de capillaire werking heviger. Hier vind je meer informatie!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
