Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Wienerberger Triton Getrommeld Dikformaat UDF60 Palletvoordeel is een stijlvolle gebakken klinker uit de Vida-serie van Wienerberger. Dit is een speciale palletvariant: in plaats van per laag bestel je een volle pallet van 780 stuks, waardoor je profiteert van een extra palletkorting. Een pallet bevat 780 stuks en dekt 10,68 m² bestrating. Dit maakt het uiterst geschikt voor diverse bestratingsprojecten waarbij je grote hoeveelheden nodig hebt. Deze klinkers hebben een warme grijs-beige kleur met subtiele kleurvariaties, waardoor ze goed passen in een natuurlijke tuinomgeving. Dankzij de getrommelde en bezande afwerking heeft elke steen een eigen karakter en authentieke uitstraling. Vervaardigd uit gebakken klei zijn deze klinkers duurzaam, slijtvast en bestand tegen alle weersomstandigheden.
Minder dan een pallet nodig? Wij bieden de Wienerberger Triton Getrommeld UDF60 ook per laag aan!
Daarnaast biedt de veelzijdigheid van deze klinkers vele mogelijkheden voor diverse legverbanden, zoals halfsteenverband, elleboogverband, keperverband en blokverband. Welk legverband je ook kiest, het geeft je oprit, tuinpad of terras een unieke uitstraling.

| Merk | Wienerberger Bestrating |
|---|---|
| Productnaam | Wienerberger Triton Getrommeld Dikformaat UDF60 Palletvoordeel |
| Kleur | Grijsbeige |
| Afmeting | 20x6,5x6 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 6,5 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Aantal per m² | Circa 73 stuks per m² (780 stuks/10,68 m² per pallet) |
| Showtuin Denekamp | Te bekijken in onze showtuin |
| Besteleenheid | Per pallet á 10,68 m² | 780 stuks |
| Materiaal | Gebakken |
| Afwerking | Getrommeld |
| Toepassing | Oprit, terras, pad |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Geef een warme en authentieke uitstraling aan je tuin of oprit. Lees hier hoe je de bestrating verwerkt!
Door extreme weersomstandigheden wordt de capillaire werking heviger. Hier vind je meer informatie!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
