Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Wienerberger Novoton Getrommeld Waalformaat UWF60 is een gebakken klinker waalformaat, afkomstig uit de Vida serie van Wienerberger. Producten uit deze serie hebben staan bekend om hun robuuste maar sfeervolle uitstraling.
Deze Wienerberger Novoton Getrommeld Waalformaat UWF60 heeft een onderhoudsvriendelijk karakter en is van erg hoge kwaliteit. Daarnaast heeft het het DUBO-keurmerk, waardoor deze baksteen tot de meest milieuvriendelijke keuze behoort.
De Wienerberger Novoton Getrommeld Waalformaat UWF60 is een gebakken klinker, in de volksmond ook wel straatbakstenen genoemd. Deze klinker is gemaakt van gebakken materiaal en wordt toegepast in straatwerken.
Deze specifieke klinker, de Novoton Getrommeld Waalformaat UWF60, is getrommeld tijdens het productieproces. Hierdoor heeft het een sfeervolle, klassieke uitstraling gekregen. In een m² gaan ongeveer 98 waalformaat klinkers.
Straatbakstenen kunt u in verschillende patronen neerlegen. Het patroon dat u kiest, heeft invloed op de stabiliteit van de bestrating. Daarnaast bepaalt dit het aanzicht van het straatwerk. Veel gebruikte verbanden zijn: Halfsteenverband, Keperverband, Elleboogverband en Blokverband.

| Merk | Wienerberger Bestrating |
|---|---|
| Productnaam | Wienerberger Novoton Getrommeld Waalformaat UWF60 |
| Kleur | Rood bruin bezand |
| Afmeting | 20x5x6 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Aantal per m² | Circa 98 stuks per m² |
| Besteleenheid | 1040 stuks/10,61 m² per pallet |
| Materiaal | Gebakken |
| Afwerking | Getrommeld |
| Toepassing | Terras, pad |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Geef een warme en authentieke uitstraling aan je tuin of oprit. Lees hier hoe je de bestrating verwerkt!
Door extreme weersomstandigheden wordt de capillaire werking heviger. Hier vind je meer informatie!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
